Bramy garażowe

Hörmann

W naszej ofercie bram garażowych nie mogłoby zabraknąć czołowego lidera z tej branży, czyli dobrze znanej i cenionej marki Hormann. Gwarancja najwyżej jakości, która potwierdzana jest licznymi certyfikatami i badaniami, a także wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy stale pracują nad udoskonalaniem, dopracowywaniem i rozwijaniem produktów sprawia, że marka Hörmann zajmuje najwyższą pozycję wśród producentów bram i napędów na rynku europejskim.  

Powody, dla których warto wybrać markę Hörmann:

1. 10 lat gwarancji na wszystkie bramy segmentowe i 5 lat gwarancji na napędy.

2. Energooszczędna brama LPU 67 Thermo, która oprócz doskonałej izolacyjności cieplnej oferuje także bardzo dobre uszczelnienie przestrzeni międzysegmentowych poprzez tzw. uszczelki wargowe. Dodatkowo podwójne uszczelki przypodłogowe wyrównują nierówności podłoża, co sprowadza się do ograniczenia strat energii.

3. Opcjonalna ościeżnica ThermoFrame polepsza właściwości izolacyjne ocieplanych bram nawet o 15%!

4. Wysoka na 4 cm stopa ościeżnicy dzięki swojej odporności na uszkodzenia zakrywa ościeżnicę w miejscu, w którym najbardziej jest ona narażona na powstawanie rdzy. Jest to dodatkowa ochrona  przed korozją.

5. Estetyczny wygląd przetłoczeń: równe odstępy pomiędzy nimi i niewidoczne łączenia segmentów sprawiają, że powierzchnia bramy pozostaje spójna.

6. Identyczny wygląd ościeżnicy i płyty bramy zadowoli każdego estetę.

7. Opracowany przez firmę Hörmann bezpieczny system szyfrowania BiSecur pozwala cieszyć się stabilnym zasięgiem, który jest odporny na wszelkie zakłócenia. Dodatkowo gwarantuje maksymalne zabezpieczenie przed przechwyceniem sygnału przez niepowołane osoby.

8. Możliwość zaprojektowania swojej wymarzonej bramy garażowej. Hörmann daje możliwość zastosowania czterech powierzchni do wyboru, z czego każdą można dostosować kolorystycznie, by wygląd domu pozostawał spójny.  

Z pewnością warto także wspomnieć o perfekcyjnych napędach marki Hörmann. Ich obsługa jest bardzo prosta. Brama otwiera się i zamyka płynnie i cicho. Maksymalna prędkość otwierania to aż 22 cm/s! Ponadto, w przypadku natrafienia na jakąkolwiek przeszkodę zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe skutecznie zatrzymuje bramę.

Hörmann ma także w swojej ofercie bogaty wybór nadajników, które mogą obsługiwać nawet pięć funkcji.

 

Krispol

Brama przede wszystkim powinna być funkcjonalna, trwała, mieć spójny wygląd z elewacją oraz przede wszystkim powinna być bezpieczna. Bramy firmy Krispol jak najbardziej wszystkie te warunki spełniają.

Oferta bram garażowych Krispol jest bardzo bogata. Można ją niemal idealnie dopasować do okien, rolet czy drzwi wejściowych. Różne wzory przetłoczeń, ponad 200 kolorów z palety RAL i kilkadziesiąt wzorów oklein sprawiają, że bramy Krispol zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Bramy segmentowe zbudowane są z paneli o grubości 40mm oraz wypełnione pianą poliuretanową i uszczelnione w każdym możliwym miejscu. Górny panel bramy jest maksymalnie dociśnięty do nadproża, tworząc właściwości termoizolacyjne na poziomie U=1,12 [W/m2K]

Opcjonalnie, dla domów energooszczędnych możemy zaproponować bramę o grubości 60mm, która posiada dodatkowe uszczelnienie dolnego panela, dwie uszczelki międzysekcyjne, a także dwuwargową uszczelkę obwodową. Dzięki temu, współczynnik może być osiągnięty na poziomie U=0,9 [W/m2K]