ROLETY

Nawet okna, które są najlepszej jakości warto wyposażyć w rolety zewnętrzne. Oprócz funkcji izolacyjnej podnoszą one także codzienny komfort życia. W naszej strefie klimatycznej funkcja izolacyjna rolet przydaje się przez cały rok; zimą możemy dzięki nim ograniczyć koszty ogrzewania, natomiast latem pomagają utrzymać komfortową temperaturę domu podczas upałów.

Rolety dają nam poczucie bezpieczeństwa i intymności, nocą chronią przed nadmiernym hałasem i oświetleniem z zewnątrz.

Oferta rolet jest bardzo bogata. istnieją propozycje do każdego typu budynku, bez względu na to, czy jest on dopiero powstający czy już zamieszkały. 

1. Rolety do zabudowy.
Jest to typ rolet, którego decyzje o zakupie najlepiej podejmować na etapie projektowania domu. Do ich zamontowania konieczne jest zastosowanie odpowiedniego kształtu nadproża, w którym zostanie zamontowana skrzynka rolety. Jest całkowicie niewidoczna, ponieważ zostaje zabudowana pod tynkiem.

2. Rolety nadstawne.
Rolety nadstawne montujemy we wnęce razem z oknem. Podobnie jak w przypadku rolet do zabudowy – skrzynkę możemy ukryć pod tynkiem.

3. Rolety elewacyjne.
Jeśli dom jest już wykończony i nie planujemy wymiany okien to będzie najlepsze rozwiązanie. Rolety elewacyjne montujemy na murze, nad wnęką okienną.